Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Siltumapgādes tarifs sastāv no cenas par siltumenerģijas ražošanu, pārvadi, sadali un tirdzniecību.

SIA “BALTENEKO” katlu mājās Ādažos un Kadagā siltumenerģiju ražo, savukārt, SIA “ĀDAŽU NAMSAIMNIEKS” pārvada, sadala un tirgo iedzīvotājiem SIA “BALTENEKO” saražoto siltumenerģiju, kas veido siltumenerģijas gala tarifu.

Siltumenerģijas ražošanas tarifi Ādažos un Kadagā: http://www.balteneko.lv/sia-balteneko-tarifi/

 

Tāpat arī Ludzā, SIA “Ludzas Bio-Enerģija” siltumenerģiju ražo, savukārt SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” siltumenerģiju pārvada, sadala un tirgo iedzīvotājiem, kas veido siltumenerģijas gala tarifu.

Siltumenerģijas ražošanas tarifs Ludzā: http://www.balteneko.lv/sia-ludzas-bio-energija-tarifs/

 

Podniekos SIA “WESEMANN-SILTUMS” siltumenerģiju ražo, pārvada, sadala un tirgo siltumenerģijas lietotājiem.

Visiem iedzīvotājiem, kuru siltumenerģija tiek nodrošināta no katlu mājas Ūbeļu ielā 2, Ādažos, siltumenerģijas tarifs ir saskaņā ar savstarpēji parakstītajiem līgumiem ar māju pārvaldniekiem uz kopīpašnieku pilnvarojuma pamata, kur siltumenerģijas tarifs ir uz vienošanās pamata, atsevišķi neatdalot siltumenerģijas ražošanas tarifu, siltumenerģijas pārvades un sadales tarifu, kā arī tirdzniecības tarifu. Līgumos ietverta fiksēta tabula ar siltumenerģijas ražošanas tarifu (bez PVN) pie dažādām dabasgāzes tirdzniecības cenām. Savukārt, dabasgāzes cena veidojas no vairākām pozīcijām: dabasgāzes cena, dabasgāzes pārvades pakalpojums (CONEXUS BALTIC GRID), dabasgāzes sadales pakalpojums (GASO), dabasgāzes pieslēguma slodzes (jaudas) pakalpojums un akcīzes nodoklis.

2023.gada 22.februārī SIA “WESEMANN-SILTUMS” iesniedza Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (turpmāk – SPRK) siltumapgādes tarifa projektu, kas ietver siltumenerģijas ražošanas tarifu, siltumenerģijas pārvades un sadales tarifu, kā arī siltumenerģijas tirdzniecības tarifu. Šobrīd tarifa projekts vēl ir vērtēšanā.

Siltumenerģijas gala tarifs Podniekos: http://www.balteneko.lv/sia-wesemann-siltums/